GODZINY OTWARCIA:

  • PON - PT: 7:00 - 18:00

„Jak dbasz, tak masz” – mówią niektórzy kierowcy. Ciężko się z nimi nie zgodzić. Wiele osób odkłada naprawę samochodu na późniejszy termin, przy okazji zawsze znajdując jakąś wymówkę. Coś puka, coś stuka, ale samochód jedzie prosto, więc zostawiamy to na później. Niestety, zwykle tak jest tylko do czasu. Często jeden uszkodzony element może negatywnie wpłynąć na pracę poszczególnych układów samochodu. To z kolei generuje większe koszty naprawy i dłuższy czas oczekiwania na sprawne auto. Co oferuje nasza stacja obsługi pojazdów?

  • Naprawę zawieszeń i układów hamulcowych. Są to niezwykle istotne układy samochodu, wpływające przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy. Zaniedbane zawieszenie samochodu może powodować jego nieprzewidywalne zachowania, szczególnie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
  • Naprawy silnika i jego osprzętu. Dzięki profesjonalnej diagnostyce komputerowej, możemy bardzo szybko zdiagnozować wiele usterek samochodów. Nasi doświadczeni mechanicy zadbają o to, by silnik pracował nienagannie.
  • Wymiany filtrów i płynów eksploatacyjnych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne dla prawidłowej pracy silnika są regularne wymiany filtrów i olejów. Gwarantujemy kompleksową obsługę i wymianę tych elementów.
  • Serwis klimatyzacji. O ile w nowych samochodach klimatyzacja wymaga jedynie rutynowego przeglądu, o tyle starsze, używane auta potrzebują więcej troski: dezynfekcji układu klimatyzacyjnego i oczywiście – naprawy ewentualnych usterek.

W naszej ofercie znajduje się jeszcze szereg innych usług. Szczegółów chętnie udzielimy telefonicznie, e-mailowo lub osobiście.