• slider_3
  • slider_2
  • slider_1

Promocje i oferty specjalne

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji przygotowanymi dla Klientów naszej stacji diagnostycznej.

 

GODZINY OTWARCIA:

  • PON - PT: 7:00 - 18:00

Do wszystkich badań technicznych pojazdów przeprowadzonych w naszej Stacji Kontroli oferujemy sprawdzenie oświetlenia i regulację ustawień pojazdów gratis. Opady deszczu i śniegu w okresie jesienno-zimowym znacząco obniżają widoczność w trakcie jazdy po zmroku, więc warto zadbać o to, aby światła w Państwa samochodzie „celowały” na drogę, poprawiając tym samym bezpieczeństwo

Do wszystkich badań technicznych oferujemy darmowe sprawdzenie płynów eksploatacyjnych. Przed okresem zimowym warto zadbać o to, aby w silniku znajdowała się wystarczająca ilość oleju, płynu hamulcowego i płynu do wspomagania kierownicy. Niezwykle istotny jest też płyn chłodniczy – jego temperatura zamarzania musi być jak najniższa, aby nie doszło do sytuacji, w której silnik nie będzie chłodzony ponieważ w układzie znajdzie się lód. W okresie zimowym bardzo łatwo przeoczyć fakt zamarznięcia cieczy chłodzącej, a długotrwała jazda ze zbyt wysoką temperaturą silnika może się zakończyć poważnymi usterkami.

W przypadku przygotowań przed zimą, nie sposób nie wspomnieć o instalacji elektrycznej, która  musi nienagannie funkcjonować przy temperaturze poniżej zera. Aby być pewnym, że samochód „zakręci” podczas siarczystych mrozów, sprawdzimy stopień zużycia akumulatora w Państwa samochodzie oraz efektywność jego ładowania przez alternator. Pamiętajmy, że sprawność baterii spada proporcjonalnie do obniżających się temperatur. Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów KROS, gdzie przeprowadzimy niezbędną diagnostykę!