• slider_3
  • slider_2
  • slider_1

Kierowco, sprawdź po zimie stan zawieszenia!

 

Stacja diagnostyczna z dwoma nowoczesnymi stanowiskami

Jesteśmy Okręgową Stacją Diagnostyczną wyposażoną w dwa stanowiska diagnostyczne, wyposażone w najnowsze linie diagnostyczne i posiadamy uprawnienia dla wszelkich typów pojazdów (od zabytków, przez auta dostawcze, po tiry). Na terenie naszej stacji znajduje się również serwis mechaniczny, który pozwoli ci wykonać naprawy bieżące samochodu.

Sprawdź po lecie akumulator

Po lecie warto zadbać o stan samochodu przed zimą - sprawdzić oraz wymienić płyny eksploatacyjne oraz stan akumulatora. Dysponujemy urządzeniem, które pozwala nam wykonać bezpłatną kontrolę stanu akumulatora dla klientów naszej stacji.

 

GODZINY OTWARCIA:

  • PON - PT: 7:00 - 18:00

W przypadku przygotowań przed zimą, nie sposób nie wspomnieć o instalacji elektrycznej, która  musi nienagannie funkcjonować przy temperaturze poniżej zera. Aby być pewnym, że samochód „zakręci” podczas siarczystych mrozów, sprawdzimy stopień zużycia akumulatora w Państwa samochodzie oraz efektywność jego ładowania przez alternator. Pamiętajmy, że sprawność baterii spada proporcjonalnie do obniżających się temperatur. Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów KROS, gdzie przeprowadzimy niezbędną diagnostykę!