• slider_3
  • slider_2
  • slider_1

Kierowco, sprawdź po zimie stan zawieszenia!

 

Stacja diagnostyczna z dwoma nowoczesnymi stanowiskami

Jesteśmy Okręgową Stacją Diagnostyczną wyposażoną w dwa stanowiska diagnostyczne, wyposażone w najnowsze linie diagnostyczne i posiadamy uprawnienia dla wszelkich typów pojazdów (od zabytków, przez auta dostawcze, po tiry). Na terenie naszej stacji znajduje się również serwis mechaniczny, który pozwoli ci wykonać naprawy bieżące samochodu.

Sprawdź po lecie akumulator

Po lecie warto zadbać o stan samochodu przed zimą - sprawdzić oraz wymienić płyny eksploatacyjne oraz stan akumulatora. Dysponujemy urządzeniem, które pozwala nam wykonać bezpłatną kontrolę stanu akumulatora dla klientów naszej stacji.

 

GODZINY OTWARCIA:

  • PON - PT: 7:00 - 18:00

Okres zimowy z wielu powodów potrafi dać się we znaki posiadaczom aut. Gorsza widoczność czy też śliskie drogi utrudniają jazdę kierowcom, zaś niskie temperatury, trudne do dostrzeżenia dziury w nawierzchni oraz wszechobecny lód są problemem dla samego pojazdu. Zmrożony i twardy śnieg, na kontakt z którym narażony jest samochód, potrafi spowodować poważniejsze uszkodzenia zawieszenia, takie jak luzy w tulejach metalowo-gumowych oraz usterki sprężyn lub amortyzatorów. Przez trudniejsze warunki pojazdom grozi także m.in. zużycie sworzni wahaczy. Sprawdzenie stanu zawieszenia na wiosnę jest więc niezbędne.

Specjalna oferta geometrii zawieszenia

Dlatego też w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów na drodze mamy dla nich specjalną ofertę. Wszystkim tym, którzy zdecydują się sprawdzić zawieszenie w naszej firmie, będzie przysługiwać dodatkowe 10% zniżki na przeprowadzenie geometrii zawieszenia. Wykonamy więc wszelkie konieczne badania oraz ewentualną korektę, mającą na celu regulację zbieżności ustawienia kół pojazdu. Właściwa geometria wpłynie pozytywnie na kontrolę nad autem i zwiększy jego stabilność.