• slider_3
  • slider_2
  • slider_1

Kierowco, sprawdź po zimie stan zawieszenia!

 

Stacja diagnostyczna z dwoma nowoczesnymi stanowiskami

Jesteśmy Okręgową Stacją Diagnostyczną wyposażoną w dwa stanowiska diagnostyczne, wyposażone w najnowsze linie diagnostyczne i posiadamy uprawnienia dla wszelkich typów pojazdów (od zabytków, przez auta dostawcze, po tiry). Na terenie naszej stacji znajduje się również serwis mechaniczny, który pozwoli ci wykonać naprawy bieżące samochodu.

Sprawdź po lecie akumulator

Po lecie warto zadbać o stan samochodu przed zimą - sprawdzić oraz wymienić płyny eksploatacyjne oraz stan akumulatora. Dysponujemy urządzeniem, które pozwala nam wykonać bezpłatną kontrolę stanu akumulatora dla klientów naszej stacji.

 

GODZINY OTWARCIA:

  • PON - PT: 7:00 - 18:00

Do wszystkich badań technicznych oferujemy darmowe sprawdzenie płynów eksploatacyjnych. Przed okresem zimowym warto zadbać o to, aby w silniku znajdowała się wystarczająca ilość oleju, płynu hamulcowego i płynu do wspomagania kierownicy. Niezwykle istotny jest też płyn chłodniczy – jego temperatura zamarzania musi być jak najniższa, aby nie doszło do sytuacji, w której silnik nie będzie chłodzony ponieważ w układzie znajdzie się lód. W okresie zimowym bardzo łatwo przeoczyć fakt zamarznięcia cieczy chłodzącej, a długotrwała jazda ze zbyt wysoką temperaturą silnika może się zakończyć poważnymi usterkami.